ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ.

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α’ – Β ΓΥΡΟΣ (11-19)
ΣΚΟΡ
1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2 ΟΦΝΙ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
3 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (2)
4 ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (1) ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
5 ΓΝΟΝ Ο ΑΡΗΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
6 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ (1) ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 10-0
7 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (2)
8 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006
9 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΥΡΩΝΑ ΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΟΦΝΙ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ
2 ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (1) ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ
3 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ (1) ΓΝΟΝ Ο ΑΡΗΣ
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
5 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΥΡΩΝΑ
6 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
7 ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (2)
8 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 33-28
9 ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006 ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (2)
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΟΦΝΙ
2 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (2) ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (1)
3 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ (1)
4 ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ (2) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
5 ΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
6 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
7 ΑΣΟΧ ΦΟΙΒΟΣ ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
8 ΓΝΟΝ Ο ΑΡΗΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 33-24
9 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2006

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α’ – Β ΦΑΣΗ (11-19)
ΣΚΟΡ 1ου ΓΥΡΟΥ ΣΚΟΡ 2ου ΓΥΡΟΥ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2 ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
3 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 32-26 36-35
4 ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
5 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ ΡΕΠΟ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
3 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 22-24 26-31
4 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
5 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΡΕΠΟ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ
2 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ 23-24
3 ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
4 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
5 ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΡΕΠΟ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 25-20
2 ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
4 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
5 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΡΕΠΟ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ
2 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 20-28
3 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
4 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
5 ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΕΠΟ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
2 ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
3 ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 42-16
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
5 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΡΕΠΟ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ
2 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
3 ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
4 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
5 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ ΡΕΠΟ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
2 ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
3 ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
4 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 18-23
5 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΡΕΠΟ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ
2 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
3 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
4 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 27-28
5 ΟΦ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΡΕΠΟ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1 – Α’ ΦΑΣΗ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ SPORTS CLUB
2 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
3 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 1 9-17
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
2 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ SPORTS CLUB ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
3 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 1 ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ 34-13
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
2 ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ SPORTS CLUB
3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 1 23-11
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ
3 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 1 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ SPORTS CLUB 19-11
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ SPORTS CLUB ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
2 ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 1 22-17

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’-1 ΘΕΣΕΙΣ 9-16
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
1 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ-1 12-25
2 ΓΝΟΝ Ο ΑΡΗΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ
3 ΟΦ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
4 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
2 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣΒ-1 ΓΝΟΝ Ο ΑΡΗΣ 25-15
3 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ ΟΦ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
4 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΓΝΟΝ Ο ΑΡΗΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
2 ΟΦ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ-1 13-37
3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ
4 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΟΦ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
2 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΝΟΝ Ο ΑΡΗΣ
3 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣΒ-1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 18-16
4 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
2 ΟΦ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ-1 22-20
4 ΓΝΟΝ Ο ΑΡΗΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ
2 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
3 ΓΝΟΝ Ο ΑΡΗΣ ΟΦ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
4 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ-1
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣΒ-1 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ 26-19
2 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΦ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΓΝΟΝ Ο ΑΡΗΣ
4 ΟΦ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 2 

Α’ ΦΑΣΗ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
1 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
2 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 2 ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 5-22
3 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 2 29-21
3 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 2 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 21-11
2 ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
3 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
2 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 2 36-07
3 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
2 ΕΣΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
3 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΣΒ 2 ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 20-26

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β’-2 ΘΕΣΕΙΣ 17-22
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
1 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
2 ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ SPORTS CLUB
3 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-2 ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10-0
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-2 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ 22-13
2 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
3 ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ SPORTS CLUB
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-2 16-13
2 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ SPORTS CLUB ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
3 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-2 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ SPORTS CLUB 10-0
2 ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ
3 ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1 ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-2 10-0
2 ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ SPORTS CLUB ΑΣ ΔΙΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΤΑΥΡΟΥ
3 ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ